Obcy chłopiec – niezwykły thriller autorstwa Alex Dahl

Idealne życie. Ogromny luksusowy dom wypełniony najnowszymi meblami, prosto od projektanta. Dobra dzielnica pełna wpływowych i bogatych ludzi. Dwie, urocze córeczki biegające po dość obszernym mieszkaniu i bawiące się z kochającymi je rodzicami. Wyjątkowy mąż i ojciec, który stanowi prawdziwe wsparcie w każdej możliwej sytuacji. Zdaje się, że nic i nikt nie jest w stanie zepsuć tak wspaniałego życia.

A jednak.

Książka “Obcy chłopiec” autorstwa Alex Dahl pokazuje, że zmiany mogą przyjść w najmniej oczekiwanym momencie i całkowicie odmienić nasze życie, nawet gdy z pozoru wydaje się ono idealne.Co więcej nie jest wcale tak łatwo te zmiany zaakceptować.

Gdy Obcy chłopiec Bestsellery zawitał do domu – niezwykły thriller Alex Dahl

Cecilia Wilborg żyje idealnym życiem – codziennie rano budzi się w swoim luksusowym domu, jedzie nowym samochodem do pracy i wykonuje swoje codzienne obowiązki, oczywiście według wcześniej ułożonego planu dnia. Jednak gdy pewnego dnia znajduje ona porzuconego chłopca, którego rodzice zapomnieli odebrać z basenu, jej życia wywraca się do góry nogami. Chłopiec nie ma już rodziny, a jego dom jest kompletnie opuszczony przez mieszkańców. Czy jej rodzina odnajdzie harmonię w nowej rzeczywistości? A może niechciane wspomnienia przeważą nad spokojem i życie Cecilii już nigdy nie wróci do normy? “Obcy chłopiec” Alex Dahl to niezwykły thriller, który wciągnie nawet największego przeciwnika książek grozy.

Alex Dahl – niezwykłe thrillery i kryminały na jesienne wieczory

Alex Dahl to autorka książek takich jak wspomniany wcześniej “Obcy chłopiec”, “Idealna terapeutka” czy “Perfekcyjna rodzina”, która bez wątpienia wprowadzi każdego czytelnika w atmosferę grozy, już po kilku rozdziałach. Jej dzieła łączą w sobie elementy thrilleru i kryminału tworząc niezwykle wciągającą lekturę, w sam raz na leniwe jesienne wieczory.Dzięki takiej formie czytelnik może poczuć się jak śledczy, który ma do rozwiązania trudną zagadkę kryminalną, jednocześnie odczuwając strach i podniecenie każdym nowym rozdziałem.